Szybka pomoc w gardłowej sprawie

 

Dojazd do Klientów na terenie Warszawy i okolic

Dołożymy wszelkich starań żeby współpraca podjęta z naszym serwisem w pełni spełniała oczekiwania. Zajmiemy się profesjonalne Państwa sprzętem komputerowym. Szybka i kompleksowa naprawa komputerów oraz profesjonalne usługi informatyczne to oferta, którą prezentuje Państwu Serwis komputerowy Omega.

Instalacja lub oczyszczanie systemu operacyjnego

Co jakiś czas należy wykonać czyszczenie systemu operacyjnego z pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, wizytach na stronach internetowych, nieużywanych pluginach, dodatkach itp. Co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe, a bezpłatne aplikacje dostępne w sieci nie zawsze spełniają swoje zadanie, często nawet zamiast poprawić szybkość i jakość pracy na komputerze – pogarszają lub instalują dodatkowe niepotrzebne oprogramowanie. Kolejną ważną sprawą jest aktualizacja systemu, przeprowadzona we właściwy sposób, z aktualizacją sterowników sprzętowych i urządzeń peryferyjnych.

Instalacja oprogramowania antywirusowego w tym także odwirusowanie komputera

Należy pamiętać, iż ilość ataków na nasze komputery wzrasta lawinowo z roku na rok. Posiadanie właściwego dla naszego systemu operacyjnego (i podzespołów komputera) antywirusa staje się niezbędne. Aczkolwiek samo “posiadanie” niewiele daje, antywirus (+firewall) musi być na bieżąco aktualizowany i należycie skonfigurowany – bez tego jest tylko kolejną aplikacją zużywającą zasoby komputera.

Konfiguracja oraz instalacja sieci zarówno przewodowej jak i WiFi

Niby jest to proste … Lecz, nie zawsze. Zdarzają się niestandardowe ustawienia dostawców ISP, nowe, bardziej skomplikowane urządzenia (modemy, routery) wzbogacone o nowe funkcje, z których nie korzystamy z racji tego, iż nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia lub nie potrafimy wykonać poprawnej konfiguracji.

Naprawiamy nie tylko laptopy ...