Szybka pomoc w gardłowej sprawie

 

Obsługa informatyczna, audyty bezpieczeństwa IT

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w usługach informatycznych. Nasz zespół składa się z 40 doświadczonych informatyków, specjalistów w zakresie administracji systemami serwerowymi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów. Wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksowe usługi informatyczne najwyższej jakości, profesjonalne, nowoczesne rozwiązania gwarantujące ciągłość pracy systemów teleinformatycznych.

Gwarantujemy doskonały kontakt i błyskawiczną pomoc zdalną. Jesteśmy zawsze na czas. Działamy precyzyjnie. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego Klienta.

Ciągłość działania infrastruktury informatycznej jest w dzisiejszych czasach kluczowa w prowadzeniu biznesu. Dane przechowywane w formie elektronicznej są najczęściej główną wartością firmy i każda przerwa w dostępie do nich przekłada się na straty finansowe. Podpisując umowę o świadczenie stałej obsługi informatycznej zyskujecie Państwo dostęp do specjalistycznej wiedzy, umiejętności oraz najnowszych technologii, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa IT, czyli działania mające na celu określenie realnego stanu bezpieczeństwa systemu informatycznego w danej organizacji, odporności systemu (sieci) na zagrożenia z zewnątrz (np. ataki typu spoofing, phishing, pharming, sniffing, DDoS, SYN flooding). W trakcie audytu sprawdzane są czynniki techniczne i organizacyjne. Końcowym celem audytu jest poznanie słabych stron systemu i jednocześnie ich wyeliminowanie. Po wykonanym audycie w przekazanej Klientowi dokumentacji zawarte są kompleksowe informacje wraz z wytycznymi, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo Państwa infrastruktury IT.


Bezpłatne konsultacje na terenie Warszawy

Zapisz się na bezpłatny audyt z dojazdem na terenie Warszawy jeśli:

– Myślisz o optymalizacji kosztów IT?
– Potrzebujesz stabilnego działania sieci i serwerów?
– Chcesz wdrożyć nowe, niezawodne rozwiązania IT?
– Zastanawiasz się czy w razie awarii masz kopie zapasowe?

Naprawiamy nie tylko laptopy ...